DAVET

Değerli Meslektaşlarım,

Her yıl olduğu gibi yeni bir «Genç Yaşam Kongresi» olarak sizin için trendleri yakalamak ve bilimsel program içeriğini oluşturmak için özenli bir çalışma içerisindeyiz.                                                               
2016 yılında Genç Yaşam Kongresi ile beraber 1. Romatoloji Kongresi de yapılacaktır. Bu nedenle kongre katılımcıları olarak 1. Basamak, FTR, Ortopedi, Romatoloji ve Dahiliye uzmanlarının da yoğun şekilde katılacağı bir kongre olmasını beklemekteyiz.

Konuların seçiminde bilimsel ağırlıklı olmak üzere güncel ve aktüel konulara yer vermekteyiz. “Klasik Tıp” yerine “Bütünsel Tıp” anlayışı içerisinde destekleyici yardımcı tıp ve tecrübeye dayalı fikirleri de değerli bulmaktayız. Bu nedenle fikir liderlerimiz yeni görüşleri, uzlaşıları ve algoritimlerini yapacakları sunumları ile bize aktaracaklardır. Fikirler ve bilgiler paylaşılan zeminlerde eleştirilerle değerlenir ve her yeni bilgi gelişen teknolojik katkıları, trendleri ve günceli izleyerek olgunlaşır. Bu nedenle bilimsel çizgiden ayrılmadan tüm yeniliklere ve fikirlere açık olmalıyız.

Tüm farklı branşlardaki meslektaşlarımızı sosyal birliktelik ve bilimsel paylaşım için
 «10. Ulusal Genç Yaşam & 1. Klinik Romatoloji Kongresi’ne» davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Kongrede buluşmak üzere,

Sevgi ve Saygılarımızla…

Kongre Başkanı
Prof. Dr. S. Fikret TÜZÜN


 

Sitemizi Kişi Ziyaret Etmiştir.
 
Artemis Yazılım
Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır